در ادامه برگزاری مسابقه یک چهارم نهایی زیرگروه منطقه ۲ مازندران سرانجام تیم فوتبال بندپی غربی به عنوان قهرمان زیرگروه این منطقه در سال ۹۰ به هیئت فوتبال استان معرفی شد.
نتایج مرحله دوم مسابقات زیرگروه هیئت فوتبال منطق ۲ استان مازندران
وحدت بابلسر ۱ شهدای بهنمیر ۵
شهدای مهدیه امیرکلا ۱ دریای حربده محمودآباد ۲
شهید عسگردون ۲ شهدای گنج افروز ۱
دهقان حاجی کلا ۲ وسطی کلا آمل ۳
شهید عسگردون ۱ وسطی کلا آمل ۱
دریای حربده محمود آباد ۲ شهدای بهنمیر ۱
شهدای مهدیه امیرکلا ۱ کنس مرز محمودآباد ۱
شهدای بندپی غربی ۲ دهقان حاجی کلا ۰
وحدت بابلسر ۱ دریای حربده محمودآباد ۱
شهدای بندپی غربی ۱ شهید عسگردون ۲
وسطی کلا آمل ۲ شهدای گنج افروز ۲
شهدای بهنمیر ۱ کنس مرز محمودآباد ۱
پس از برگزاری مرحله اول مسابقات قهرمانی زیرگروه هیئت فوتبال منطقه 2 استان مازندران با 18 تیم از شهرستان های مختلف، در نهایت 10 تیم برتر به مرحله دوم صعود نمودند و پس از انجام قرعه کشی در دو گروه مشخص گردیدند.
گروه A :
1.شهدای بهنمیر 2.دریای حربده محمودآباد 3. شهدای مهدیه امیرکلا 4.وحدت بابلسر 5.شهدای کنس مرز محمودآباد میزبان: بابلسر
گروه B:
1. شهید عسگردون بابل 2. شهدای وسطی کلا آمل 3.لاله آباد بابل 4.شهدای بندپی غربی 5.شهدای گنج افروز بابل میزبان:بندپی غربی
مسابقات مرحله دوم از تاریخ 8/11/90 شروع خواهد شد.
شهدای حاجی کلا ۲ شهدای بهنمیر ۰
وحدت بابلسر ۰ شهدای رمنت ۰
شهدای وسطی کلا ۱ سادات محله بابلسر ۰
شهید عسگردون ۱ شهدای گنج افروز ۱
شهدای بندپی غربی ۱ وحدت بابلسر ۳
زنگی کلا سرخرود ۲ کنس مرز محمودآباد ۲
دیوکلا امیرکلا ۲ سادات محله بابلسر ۲
شهدای مهدیه امیرکلا ۲ شهدای یوسف آباد محمودآباد ۱
شهدای رمنت ۰ شهدای چاری ۳
وسطی کلا آمل ۵ شهدای گنج افروز ۱
میلاد موزیرج ۲ وحدت بابلسر ۲
شهدای بندپی غربی ۴ شهدای چاری ۱
نتیجه مسابقات زیرگروه در هفته اول
گروه ۱ | گروه ۲ |
بندپی غربی ۲ شهدای رمنت ۱ میلاد موزیرج بابل ۲ رمنت بابل ۲ میلاد موزیرج بابل ۲ شهدای چاری بابل کنار ۱ وحدت بابلسر ۲ شهدای چاری ۰ | شهید عسگردون ۱ شهدای وسطی کلا آمل ۱ شهدای گنج افروز ۲ شهدای دیوکلا امیرکلا ۱ شهدای وسطی کلا آمل۲ شهدای دیوکلاامیرکلا ۲ سادات محله استراحت |
گروه ۳ | گروه ۴ |
دهقان حاجی کلا لاله آباد ۲ هشتل جوان آمل ۲ شهدای بهنمیر ۰ شهدای مهدیه امیرکلا ۰ شهدای بهنمیر ۴ هشتل جوان آمل ۱ شهدای محمودآباد استراحت | شهدازنگی کلاسرخرود۳شهدافیروزآبادفریدونکنار۲
دریامحمودآباد۳ شهداکنس مرز محمودآباد۲ |
با برگزاری مسابقات قهرمانی رده های سنی ذیل(به صورت دوره ای) ، قهرمان و نایب قهرمان و نمایندگان این منطقه جهت معرفی به هیئت محترم فوتبال استان مشخص گردیدند.
جوانان: ۱.ایلیا بابل ۲.گتاب ۰۴ بابل ۳.دانش بابل ۴.پرسپولیس قائمشهر
نوجوانان: تیم های ایلیا، آفتاب و دانش از بابل
نونهالان:تیم شهدای شهرستان بابلسر
هیئت هایی مثل آمل ، محمودآباد ، فریدونکنار و... مسابقه ای برگزار نکرده و هیچ تیمی را معرفی ننمودند!!
جدول مسابقات قهرمانی زیرگروه منطقه 2 استان مازندران
آغاز مسابقات: 29/9/90
گروه اول | گروه دوم | گروه سوم | گروه چهارم |
شهدای رمنت | شهدای دیوکلا- امیرکلا | شهدای بهنمیر | زنگی کلا سرخرود |
میلاد موزیرج | وسطی کلا آمل | حاجی کلا - لاله آباد بابل | سوپر میثم نور |
شهدای چاری | شهید عسگردون بابل | هشتل جوان آمل | دریای حربده محمودآباد |
شهدای بندپی غربی | شهدای گنج افروز بابل | مهدیه امیرکلا | شهدای کنس مرزمحمودآباد |
- | سادات محله بابلسر | - | فیروزآباد فریدونکنار |
میزبان: شهدای بندپی غربی | میزبان: شهید عسگردون بابل | میزبان: حاجی کلا_لاله آباد بابل | میزبان: زنگی کلا سرخرود |
جدول رده بندی گروهها
گروه اول
ردیف | نام تیم | تعداد بازی | برد | تساوی | باخت | گلزده | گلخورده | امتیاز | تفاضل |
1 | دونه سر | ۴ | ۳ | ۱ | 0 | ۷ | 2 | ۱۰ | ۵+ |
2 | کشتله | ۴ | ۳ | 0 | ۱ | ۱۰ | ۵ | ۹ | ۹+ |
3 | سکوی شیر | ۴ | ۲ | ۱ | 1 | ۶ | ۴ | ۷ | ۲+ |
4 | صورت | ۴ | ۱ | 0 | ۳ | ۴ | ۶ | ۳ | ۲- |
5 | مرزنگو | ۴ | 0 | 0 | ۴ | ۲ | ۱۲ | 0 | ۱۰- |
گروه دوم
ردیف | نام تیم | تعداد بازی | برد | تساوی | باخت | گلزده | گلخورده | امتیاز | تفاضل |
1 | فجر | ۴ | ۳ | 1 | 0 | ۸ | ۲ | ۱۰ | ۶+ |
2 | طلوت | ۴ | ۲ | ۱ | ۱ | ۹ | ۵ | ۷ | ۴+ |
3 | امیرکلا | ۴ | ۲ | ۱ | ۱ | ۸ | ۵ | ۷ | ۳+ |
4 | کبوتردان | ۴ | ۱ | ۰ | ۳ | ۵ | ۱۳ | ۳ | ۸- |
5 | گنج افروز | ۴ | 0 | ۱ | ۳ | ۵ | ۱۰ | ۱ | ۵- |
گروه سوم
ردیف | نام تیم | تعداد بازی | برد | تساوی | باخت | گلزده | گلخورده | امتیاز | تفاضل |
1 | ساداتمحله | ۴ | ۳ | 0 | ۱ | ۹ | ۷ | ۹ | 2+ |
2 | چمستان | ۴ | ۲ | ۱ | ۱ | ۵ | ۳ | ۷ | ۲+ |
3 | وحدت | ۴ | ۲ | ۱ | ۱ | ۹ | ۸ | ۷ | ۱+ |
4 | کنسمرز | ۴ | ۲ | 0 | ۲ | ۹ | ۷ | ۶ | ۲+ |
5 | نور | ۴ | 0 | 0 | ۴ | ۴ | ۱۱ | 0 | ۷- |
هفته دوم : گروه اول : سکوی شیر بابلکنار 2 - شهدای مرزنگو 1 شهید عسگردون دونه سر 2 - شهدای صورت 1 گروه دوم : شهدای امیرکلا 2 - شهدای گنج افروز 2 فجر کتی 2 - طلوت بابلکنار 0 گروه سوم : شهدای سادات محله 2 - سیلاکتی نور 1 شهدای کنس مرز 1 - وحدت معلم کلا سرخ رود 2
هفته اول :
گروه اول :
سکوی شیر بابلکنار 1 - شهدای صورت 0
شهید عسگردون دونه سر 2 - شهدای کشتله 1
گروه دوم :
شهدای امیرکلا 2 - طلوت بابلکنار 2
شهدای گنج افروز 2 - کبوتر دان 3
گروه سوم :
وحدت معلم کلا 4 - سیلاکتی نور 3
شهدای کنس مرز 2 - استقلال افراده چمستان 1